Materiał na rolety dzień noc - Zebra I w ofercie sklepu MiniRolety.pl

Rolety są najpopularniejszym rozwiązaniem w zakresie osłon okiennych. Występują w wielu rodzajach, dzięki czemu cechują się mnogością zastosowań. Pełnią funkcje praktyczne, a także estetyczne. Na szczególną uwagę zasługują modele określane jako Zebra - to tzw. rolety noc-dzień, ponieważ umożliwiają w prosty sposób dozować ilość światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia. W sklepie minirolety.pl można liczyć na wysoką jakość wykonania, niezawodność mechanizmów oraz dostosowanie wymiarów produktów do potrzeb.

Materiał na rolety dzień noc - Zebra I
obrazek prezentujacy

Czym charakteryzuje się materiał Zebra I na rolety dzień noc na wymiar?

Rolety dzień-noc Zebra I w ofercie sklepu minirolety.pl składają się z dwóch równolegle ułożonych, pasiastych tkanin. Wspomniane pasy nachodzą na siebie, a sterowanie nimi pozwala łatwo dopasować ilość światła przedostającego się przez produkt. Ponadto tkanina jest odporna na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu przez długi czas będzie spełniać swoje zadanie. Materiał jest półprzepuszczalny, dlatego nawet przy pełnym zasłonięciu okna, w pomieszczeniu będzie dość jasno, by wykonywać codzienne czynności.

Tkanina na rolety dzień noc Zebra I - dane techniczne

Materiał na rolety dzień-noc Zebra I został wykonany w stu procentach z poliestru. Surowiec pewnego pochodzenia zapewnia odpowiednie właściwości i delikatne zaciemnienie. Dopływ światła jest regulowany. Tkanina charakteryzuje się prostotą utrzymania - w razie zakurzenia czy zabrudzenia, wystarczy przetrzeć produkt szmatką. Materiał można używać w kuchni lub w łazience, ponieważ jest odporny na działanie wilgoci, a także tłustych oparów produkowanych podczas gotowania. Jego gramatura wynosi 145 g/m2.

Rolety dzień noc Zebra I - cena materiału

Cena materiału jest zależna od wielu czynników. W tym przypadku chodzi o wymiary. Użytkownik w sklepie minirolety.pl może podać dowolną szerokość oraz wysokość pożądanego materiału. Dzięki temu kalkulator automatycznie poda cenę tkaniny. Warto wspomnieć, że kolorystyka produktu nie wpływa na koszt zakupu - można zamówić materiał biały, cappuccino, ciemnobeżowy, ecru, jasnobrązowy, ciemnobrązowy i jasnobrązowy. W każdym przypadku ceny są atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość tkaniny.

knockoff watches weblink