Materiał na rolety dzień noc - Zebra V w ofercie sklepu MiniRolety.pl

Rolety dzień/noc wyróżniają się na tle innych okryć okiennych. Wszystko za sprawą wyjątkowego połączenia materiałów, z których się je wykonuje oraz ich formy. Tak jak standardowe rolety rozwijają się i zwijają tylko z jednej strony rolki, tak rolety dzień/noc z obu jej stron. Mamy więc dwa równoległe kawałki tkaniny. Sam materiał powstaje natomiast z połączenia tkanin światłoprzepuszczalnych oraz blokujących światło. Ustawiając odpowiednio taką roletę, możemy mieć bardzo dużą kontrolę nad ilością światła wpadającego do danego pomieszczenia.

Materiał na rolety dzień noc - Zebra V
obrazek prezentujacy

Materiał Zebra V na rolety dzień noc - gdzie się sprawdzi?

Rolety dzień/noc, które zostały wykonane z wyjątkowego materiału, sprawdzą się praktycznie wszędzie tam, gdzie lokatorzy chcą zadbać o swoja prywatność, a jednocześnie chcą zapewnić sobie możliwie maksymalną kontrolę nad dopływem światła do pomieszczeń. Tego typu rolety w wielu przypadkach doskonale zastępują pojedyncze rolety typu klasycznego, a dzięki ich możliwościom możemy utrzymać poziom prywatności bez kompromisów w sferze dopływu światła dziennego.

Tkanina na rolety dzień noc Zebra V - dane techniczne

Materiały na rolety dzień noc Zebra V charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałą trwałością. Dostępne są one w różnych wariantach kolorystycznych i mogą zostać przycięte na wymiar, jednak nie mniej niż 10 cm na szerokość i 300 cm na wysokość, oraz nie więcej niż 200 cm na szerokość i 300 cm na wysokość. Jej cechą charakterystyczną jest wzór, czyli poprzeczne pasy materiału - na przemian przepuszczający światło i nieprzepuszczający go.

Ile kosztuje materiał na rolety dzień noc na wymiar Zebra V?

Jednym z zagadnień, które interesują osoby chcące wymienić rolety w domu na rolety dzień/noc jest to, ile będzie kosztowała taka tkanina, która umożliwi wykonanie właśnie takiego okrycia okiennego. Ostateczna cena tego produktu jest jednak obliczana indywidualnie dla każdego zamówienia i wpływ na jej wysokość ma kilka czynników, takich jak np. wymiary rolety czy kolor/rodzaj materiału, który ma zostać przycięty zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez klienta.

linked here